Jak a proč BarefootClan vzniknul? Není to nijak složité. Zkuste si představit, jak odpovídáte na stejné otázky skoro každý den a postupně vás napadá čím dál více věcí, co říct.

Nikdy to nedokážu neodpovídat. Příliš mnoho mi to přineslo, na to, abych někomu podobnou příležitost vzal. Dobré věci si zaslouží sdílení a nechci si tu radost nechávat pro sebe. Navíc si myslím, že jsem se k tomu všemu nedostal náhodou. Pomalu jsem ale zjistil, že nejjednodušší by bylo, se na většinu otázek jen usmát. Nejde to už jen popsat v jedné či dvou větách, při letmém setkání. A proto znikl BarefootClan. Denně zjištuji, že bosá chůze je v nás zapsaná velmi hluboko a mění lidem životy. Projděte si články a pokud vás i pak budou nějaké otázky napadat, napište mi.

Na své cestě jsem také potkal mnoho zajímavých lidí a jejich příběhy a také překvapivé informace, které tu budu sdílet. Moc bych vám přál, abyste to zkusili a potkali se s pocitem, kdy vám vaše vlastní tělo dá odpověď na „PROČ” a začnete třeba prostě i jen proto, že je nám to přirozené a příjemné.

Nebojte, nemusíte chodit bosi pořád a všude. Přesto získáte něco, co vám odedávna patří, jen to zkuste.

David Kuba